ПАКЕТИ

Пакети спостереження вагітності

Очікування маленького дива наповнене тремтливими надіями, приємними думками, жаданими турботами. Медичний центр «ВІОЛАМЕD» завдяки індивідуальному підходу, талановитій команді лікарів, експертному рівню обладнання, особливій атмосфері та комфортним умовам допоможе Вам поринути у щасливу вагітність.

В будь-якому медичному закладі України спостереження за вагітністю здійснюється згідно до наказу МОЗ. Проте кожна вагітність індивідуальна і потребує більшої уваги, додаткових обстежень, консультацій вузьких спеціалістів, призначень. Саме тому командою медичного центру «ВІОЛАМЕD» було розроблено декілька програм по веденню вагітності, посилаючись на Державні методичні рекомендації, рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, індивідуальні особливості протікання вагітності.

Програми ведення вагітності розробленні з метою економії часу та спрямування коштів в необхідному напрямку, а саме на багаторазові консультації лікаря-гінеколога, ультразвукові дослідження щодо всебічної оцінки розвитку органів майбутньої дитини з визначенням повноцінності кровотоку в судинах плаценти і плоду і т.д., консультації лікарів вузьких спеціальностей, таких, наприклад, як судинний хірург, огляд якого може знадобитися під час вагітності, проходження всіх необхідних та додаткових лабораторних обстежень. Тільки в медичному центрі «ВІОЛАМЕD» Ви можете отримати індивідуальну консультацію сертифікованого фахівця по грудному вигодовуванню.

Майбутня мама отримує обмінну карту форма № 113/о та листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю і пологами з 30 тижнів вагітності.