Спеціаліст з пренатальної ультразвукової діагностики, сертифікований Фондом Медицини плода (FMF, London UK). Стаж за фахом більше 22 років. Автор 20 друкованих робіт.

1996р. закінчила з відзнакою Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

1999р. закінчила з відзнакою магістратуру з акушерства та гінекології на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

2000-2005 рр..- працювала лікарем акушером – гінекологом та УЗД в медичному центрі «Медівін».

2004 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Диференційний підхід до ведення жінок з доброякісними пухлинами матки у віддаленому післяопераційному періоді».

2005-2011 рр.. – працювала на посаді головного лікаря медичного центру «Медівін».

2011 -2019 рр.. – головний лікар медичного центру ВІОЛАМЕД.

Підвищення професійних навичок за останні 5 років:

  • ✓ Спеціалізація зі спеціальності «Організації і управління ОЗ».
  • ✓ Навчальний курс інформації та стажування «Актуальні питання ультразвукової діагностики в онкогінекології»  від д.м.н. Буланова М. 17-18 квітня 2015року.
  • ✓ «Advances in Fetal medicine Course», London, GB 5-6 dec 2015 Навчальний курс досягнень в медицині плода.
  • ✓ “Advanced First Trimester Ultrasound” Cracow, 25-26 nov 2016 – курс по вдосконаленню сканування плода в 1-му триместрі. Курс, що підтримувався ISUOG ( ISUOG education program)
  • ✓ Навчальний курс по скануванню серця плода «Fetal Cardio» Cracow 5-6 Th May 2017
  • ✓ Численні майстер класи від провідних спеціалістів світу з фетального ультразвуку таких як Моше Бронштейн та Цві Лейбовіц, Фред Ушаков, Міхаель Брусілов, Дан Вальскі, Інеса Сафонова, Марцин Вехець та Агнєшка Носунь.
  • ✓ Прекурс з нейросонографії від одного з корифеїв фетального ультразвуку Philippe Jeanty (США) грудень 2018 р.
  • ✓ Прекурс з «Ультразвукової діагностики в онкогінекології. Ультразвукова оцінка пухлин яєчника, IOTA models», від Ліліт Овсепян ( Вірменія) , грудень 2018 року.

Протягом останніх років брала участь в численних конференціях, конгресах та профілабах з гінекології, материнсько-плодової медицини та ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології .

Член Міжнародного товариства спеціалістів ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології (ISUOG), всесвітньої організації Фонд Медицини плода ( Fetal Medicine Foundation), член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, Член українського доплерівського клубу.