Віоламед

Месенджери для зв’язку з нами:

>
>
Оперативна гінекологія

Оперативна гінекологія

У Медичному Центрі Віоламед з’явився новий підрозділ – хірургічний блок, який об’єднує:
відділення ендоскопічної та малоінвазивної гінекології,
судинної хірургії, відділення хірургічних втручань «одного дня», а також лазерну хірургію.

Віоламед багатопрофільний медичний заклад, нашою головною метою є – надання максимально якісних та сучасних медичних послуг у м. Вінниця завдяки високому професіоналізму та досвіду лікарів, сучасному обладнанню і індивідуальному підходу.
Саме для вашої зручності, комфорту та економії вашого часу ми обєднали всіх спеціалістів на базі одної клініки.

Медичний центр Віоламед забезпечує максимальну чистоту та стерильність на кожному етапі.

Послуги які ми надаємо

В сучасній оперативній гінекологіі переважають ендоскопічні оперативні втручання.

Виконуються в порожнині матки – частіше всього це – поліпектоміі – видалення поліпів ендометрію; міомектоміі- резекція або видалення міоматозних вузлів, що деформують порожнину матки; корекція порожнини матки- видалення перетинок або зрощень (синехій).

Ендоскопічне втручання що проводиться в черевній порожнині.
Такі втручання допомагають уникнути розрізів та шрамів, що характерні для традиційної так званої «відкритої» хірургії.
Таким методом проводять втручання на додатках матки- видалення кіст яєчників або повністю додатків – яєчник разом з матковою трубою, операції при позаматкових вагітностях що найчастіше локалізуються в маткових трубах, проводять накладання лігатур та пересічення маткових труб з метою надійної але незворотньої контрацепції. Лапароскопічно можна виконати видалення фіброматозних вузлів на матці – консервативну міомектомію, коли вузол видаляєтьяся, а тіло матки – залишають.

В окремих випадках є необхідність у видаленні тіла матки або тіла матки з яєчниками і трубами.

Судинна хірургія 

Лікуванні варикозного розширення вен нижніх кінцівок – малоінвазивний метод, який передбачає закриття/ склеювання (абляцію) стовбурів великої/ малої підшкірних вен, в деяких випадках передньої/ задньої додаткових сафенних вен.

Виконується через пункційний доступ за допомогою катетера через, який вводиться світловід (fiber). Саме така методика виконання забезпечує косметичність, легкий та практично безболісний післяопераційний період, а також відсутність рубців після реабілітації.

Забезпечити такий підхід оперативного лікування дозволяють сучасні апарати, які застосовуються у нашому медичному центрі, а саме:

1. Лазер хірургічний діодний “LIKA-surgeon”, що має довжину хвилі 1940 нм і за останніми дослідженнями має найвищу ефективність лікування та мінімізує післяопераційний біль та синці;

2. Диспенсер “Nouvag DP 30” для місцевої інфільтраційної анестезії, що забезпечує комфорт та відсутність болю при проведенні оперативного втручання та повну рухову активізацію пацієнта одразу по закінченню операції;

3. Радіальний світловід (radial fiber). Ми застосовуємо виключно радіальні світловоди діаметрів 800, 600, 400 мкм для рівномірного закриття “хворої” вени та можливості введення світловоду через катетер/ інтродьюсер.

4. Ультразвуковий апарат  Voluson E8 з високочастотним лінійним датчиком використовується абсолютно на всіх етапах ЕВЛК, що забезпечує контрольовану пункцію вени катетером, проведення світловоду по вені та контроль самого процесу коагуляції.

Хіругічний блок

Хірургічний підрозділ відповідає всім медичним стандартам якості.

Сучасне обладнання, дбайливий і кваліфікований персонал, сучасний піходи до оперативних втручань та безпечної анестезії, комфортабельні та функціональні палати для вашої максимальної безпеки і зручності у перед- та післяопераційному періоді.

В операційній медичного центру ВІОЛАМЕД встановлено ендоскопічну стойку бренду Karl Storz.
Під час оперативних втручань використовується система електролігування або «запаювання»судин LigaSure. Це обладнання допомагає значно знизити крововтрату та ризики післяопераційних ускладнень.
Операційна обладнана спеціальною сучасною системою приточно – витяжної вентиляції та кондиціонування повітря. Встановлено сучасний ергономічний операційний стіл та ефективна система освітлення

Операційна у Віоламед обладнана високотехнологічними та сучасними аппаратами для проведення безпечних та ефективних операцій:

У клініці застосовуються тільки сучасні медикаментозні засоби та технології. Наприклад, наркозно-дихальний апарат фірми “GeneralElectric”.

Анестезія

У нашому медичному центрі застосовують усі сучасні техніки проведення загальної та регіонарної анестезії. Щоб забезпечити пацієнту безпеку, ми користуємося сучасними інструментами, препаратами та одноразовими витратними матеріалами європейських стандартів.

Анестезія — процедура, яка блокує проведення нервових імпульсів і зменшує больову, тактильну та температурну чутливість. У перекладі з грецької «анестезія» означає «без почуттів».

Види знеболювання, що застосовуються в «Віоламед» :

спеціальні засоби впливають на центральну нервову систему. У цей час пацієнт знаходиться на штучній вентиляції легень (ШВЛ), апаратом експертного класу. Він без свідомості, больова чутливість і м’язовий тонус відключені. Ми забезпечимо всі види загальної анестезії: внутрішньовенне введення препаратів, інгаляційне й ендотрахіальне.

відключення свідомості за допомогою медикаментозного сну. Лікарські препарати вводять внутрішньом’язово або внутрішньовенно. Дихання зберігається, свідомість знижена або відключена, м’язовий тонус знижений. Медикаментозний сон використовують при широкому спектрі оперативних втручань та комфорту пацієнта.

лікарі проводять локальне знеболення певної частини тіла пацієнта шляхом переривання нервових імпульсів. У нас проводять регіональну центральну анестезію. Вона має на увазі введення спеціального розчину в спинний мозок і підрозділяється на спинномозкову, епідуральну і комбіновану. При такій анестезії людина втрачає чутливість у нижній зоні від поперекового відділу. Застосовують при операціях кесаревого розтину, при флебектоміі та інших процедурах.

при даному виді знеболювання відбувається блокада периферичних нервів, не зачіпаючи головний і спинний мозок. Препарат вводиться підшкірно або в підслизову основу. Застосовується під час операцій на верхніх кінцівках, при обробці ран, лікування зубів та інших процедурах.

Робота персоналу

Наші фахівці дбайливо і відповідально підходять до кожного, роблять все необхідне для швидкого відновлення пацієнта. 

Лікарі «Віоламед», постійно самовдосконалюються, відвідують різні конференції, конгреси, семінари та тематичні курси. 
Наші працівники мають знання та навички, досвід в проведенні екстреної допомоги, якщо в тому виникне потреба.

Палати післяопераційного перебування

Палати створювались по авторському дизайну та мають усе необхідне для комфортного та безпечного перебування пацієнта. Встановлені сучасні функціональні ліжка “Centurisu PRO”, зі зручними ортопедичними матрацами. Ліжка мають елементи управління завдяки якому можна самостійно підібрати потрібне положення.

Також приміщення обладнані кнопками зв’язку з персоналом. Наші фахівці будуть поруч впродовж усього етапу перебування у нашому медичному центрі, Ви завжди можете звернутись з будь-якого приводу. Також ми пропонуємо харчування.

Є Окремий санвузол з душовою, Wi- fi, палати також мають в комплектації інфузомати, слідкувальну апаратуру і всі необхідні інструменти для вашого безпечного перебування.

Наші спеціалісти хірургічного відділу

Медичний директор, лікар-хірург вищої категорії

Андрій Васильович
Шиндер

Медичний директор, лікар-хірург вищої категорії
Лікар-хірург, акушер-гінеколог

Ольга Іванівна
Леванчук

Лікар-хірург, акушер-гінеколог
Спеціаліст з питань флебології та ультразвукової діагностики у флебології.

Анна Сергіївна
Леванчук

Спеціаліст з питань флебології та ультразвукової діагностики у флебології.

У Вас залишились питання?

Напишіть нам Ваше питання і ми відповімо на них.  Заявки обробляються в робочі години!

  Ми знаходимось

  Знаходимось ми у районі Поділля по вулиці Зодчих 4, декілька хвилин від ТЦ "Поділля Сіті".

  Онлайн запис

  Введіть будь ласка ваші данні, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!   Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

   Заявки обробляються в робочі години!

   Замовити дзвінок


    Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

    Заявки виконуються у робочі часи.