Віоламед

>
>
Лазерне лікування розацеа
Перелік послуг:

Лазерне лікування розацеа у Вінниці

Розацеа – це хронічне рецидивуюче  захворювання, що проявляється почервонінням шкірних покривів (еритемою), телеангіектазіями (розширенням мілких судин шкіри), а також акнеподібними папулами та пустулами (рожеві вугрі).

  Феномен червоних щік з сіткою розширених судин називається куперозом. Це поширене явище у жінок після 30 років із світлою шкірою. Купероз може бути початковою стадією розвитку розацеа і без подальшого лікування прогресувати з посиленням запального процесу.

 Також існує поняття “прерозацеа” – періодичне хвилеподібне почервоніння обличчя у відповідь на певні подразники.

Причини виникнення розацеа

Генетична схильність – основна причина появи розширених судин на обличчі та тілі. Запальна нейроваскулярна реакція часто погіршується зовнішніми та внутрішніми факторами, так званими тригерами, відповідальними за посилений кровообіг в патологічно змінених судинах дерми:

– інсоляція;

– дія екстремальних температур;

– гостра та пряна їжа;

– алкоголь;

– стрес;

– місцеві подразники;

– лікарські препарати (судиннорозширюючі, нікотинова к-та);

– хвороби ШКТ, ендокринної, нервової систем;

– демодекс.

Методи лікування розацеа

Лікування даного захворювання завжди комплексне. Це мінімізація тригерів, топічна терапія, системна – за показами. Лікарські препарати блокують запалення в шкірі, діючи на причини і патогенетичні ланки цього захворювання, але забрати вже змінені судини вони не в силі.

  З появою лазерних технологій естетична косметологія різко вийшла вперед, адже суперточні лазери здатні без травматизації епідермісу (зовнішній шар шкіри) діяти на судини і видаляти сліди розацеа на обличчі. І таким найсучаснішим лазером в світі апаратної косметології є Fotona Dynamis SP.

Яка дія неодимового лазеру  Fotona Dynamis на патологічно змінені судини?

Особливість процедури лікування сучасним лазером Fotona Dynamis SP засноване на дії неодимового випромінювання, що прицільно діє на гемоглобін та колаген судин, нагріваючи їх до потрібної температури для отримання ефекту коагуляції – тромбозу та склеювання стінок судин. При цьому оминає інші структури шкіри, це мінімізує побічні ефекти після процедури.

Тільки на нашому апараті ми можемо обирати різну глибину дії, маючи в арсеналі набір спеціальних маніпул, та підбирати параметри під судини різного діаметру. Крім того, в зоні обробки під дією теплових факторів запускаються процеси оновлення дерми з посиленим синтезом колагену та перебудовою патологічних програм імунної відповіді.

Шкіра набуває рівномірного кольору, покращується тонус, зникають дискомфорті відчуття свербежу та гіперчутливості. Під час роботи ми використовуємо місцеве охолодження, що покращує комфортність під час лікування.

Мілкі одиничні судини (капіляри) зникають безслідно, більші за діаметром – бліднішають, значно зменшуються в розмірах й потребують курсу процедур.

Після лазерної обробки буде невеликий набряк і почервоніння, можлива поява петехій в індивідуальних випадках.

Чому обирають нас?

42 спеціаліста

з 2011 року разом з Вами

Більше 7000 УЗД на рік

Новітні технології

Наші фахівці косметологи, які піклуються про ваше здоров'я

spisok-DSC09097-scaled-min

Наталя Андріївна
Міляновська

Лікар-косметолог, спеціаліст з лазерної естетичної медицини.

Ціни на послуги з лікування розацеа

Назва послуги
Зодчих
Лікування розацеа
1 200,00 грн.

У Вас залишились питання?

Напишіть нам Ваше питання і ми відповімо на них.  Заявки обробляються в робочі години!

  Ми знаходимось

  м. Вінниця, вул.Грибоєдова 3

  м. Вінниця, вул. Зодчих, 4

  З любов‘ю чекаємо на ВАС в ВІОЛАMED!

  Замовити дзвінок

  Заявки виконуються у робочі часи.