Віоламед

Перелік послуг:

Лікування акне лазером у Вінниці

Акне – це хронічне рецидивуюче запальне захворювання шкіри, що супроводжується гіперсекрецією шкірного себуму, закупоркою устя волосяних фолікулів як наслідок фолікулярного гіперкератозу з подальшим посиленим  ростом хвороботворних бактерій. Проявляється відкритими та закритими комедонами, папуло-пустульозними елементами, а в тяжких випадках – вузловими інфільтративними та конглобатними запаленнями.

Лікування акне є комплексним. Включає в себе  медикаментозну терапію, дерматокосметологічні процедури на апараті Fotona.

Лазер Фотона

Як відбувається лікування акне лазером (Неодимовий лазер)

Однією з основних бактерій, що беруть участь в розвитку запалення є пропіонові бактерії, які в процесі своєї життєдіяльності синтезують пігментну речовину порфірин. Даний хромофор поглинає лазерне випромінювання і призводить до загибелі мікроорганізму. Це дає нам можливість уникнути призначення антибактеріальних препаратів в схемі лікування.

Процес запалення в тканинах супроводжується характерним симтомокомплексом, одним проявом з якого є посилений приток крові в зону пошкодження  із формуванням патологічно розширених судин, що в свою чергу підтримує це ж запалення.  Ми можемо розірвати дане патологічне коло дією лазеру, а саме скоагулювати ці змінені судини і купіювати гостре та хронічне запалення, що проявляється почервонінням і набряком в зоні ураження.

Даний ефект реалізується за рахунок коагуляції судин, що живлять сальні залози в пілосебаційному комплексі.

Лазерне випромінювання поглинається пігментними структурами окси- та дезоксигесоглобіном змінених судин, що призводить до їх локального прогрівання та деструкції. А нагрівання міжклітинної рідини веде до значної активації репаративних процесів з посиленим синтезом колагенових структур та покращення поза- та внутрішньоклітинного метаболізму.

Лікування постакне лазером ( Ербієвий лазер)

✅ Абляційні режими (поліровка та шліфовка) – робота з рельєфом шкіри з попереднім її пошкодженням. Тобто, якщо сказати простими словами, ми випаровуємо клітини шкіри на обрану лікарем глибину для отримання максимального ефекту. І унікальність нашого лазеру в тому, що апелюючи його параметрами,  ми можемо корегувати цю глибину з точністю до мікрометра, працюючи з різними зонами і отримувати приголомшливі результати.


✅ Неабляційний режим Smooth ( унікальна запатентована технологія Fotona, яку неможливо виконати на інших ербієвих лазерах) – це стимуляція репаративних процесів в шкірі з максимальною активізацію синтезу колагену БЕЗ її пошкодження, тобто з мінімальною або навіть без реабілітації.

Що ми отримаємо? Гладкий рельєф, звуження пор та згладження рубців постакне!

Чому обирають нас?

42 спеціаліста

з 2011 року разом з Вами

Більше 7000 УЗД вагітних на рік

Новітні технології

Наші фахівці косметологи, які піклуються про ваше здоров'я

spisok-DSC09097-scaled-min

Наталя Андріївна
Міляновська

Лікар-косметолог, спеціаліст з лазерної естетичної медицини.

Ціни на лазерне омолодження

Назва послуги
Зодчих
Лікування акне обличчя
800,00 грн.
Лікування акне груди жіночі
950,00 грн.
Лікування акне груди чоловічі
1 100,00 грн.
Лікування акне спина жіноча
1 200,00 грн.
Лікування акне спина чоловіча
1 500,00 грн.
Поліровка шкіри обличчя
1 000,00 грн.

У Вас залишились питання?

Напишіть нам Ваше питання і ми відповімо на них.  Заявки обробляються в робочі години!

  Ми знаходимось

  м. Вінниця, вул.Грибоєдова 3

  м. Вінниця, вул. Зодчих, 4

  З любов‘ю чекаємо на ВАС в ВІОЛАMED!

  Замовити дзвінок

  Заявки виконуються у робочі часи.