Кольпоскопія

Кольпоскопія – провідний метод дослідження слизової оболонки піхвової частини шийки матки, піхви та зовнішніх статевих органів за допомогою оптичного прибору (збільшення в 8-40 разів), який має назву кольпоскоп. Процедура є безболісною та високоінформативною.

Показами до проведення кольпоскопії є наступні стани:

✓ Наявність патологічних змін у результаті цитологічного дослідження або PAP-тесту;

✓ Міжменструальні кров’яні виділення;

✓ Виявлення вірусу папіломи людини за допомогою методу ПЦР;

✓ Наявність інфекцій, які передаються статевим шляхом;

✓ Планування вагітності;

✓ Перед взяттям прицільної біопсії патологічних ділянок з шийки матки.

Для проведення кольпоскопії рекомендуємо за 2-3 доби до обстеження не використовувати вагінальні медикаментозні засоби (супозиторії, таблетки) та уникати статевих контактів. Процедура триває 10-15 хвилин.

В нашому центрі використовується  кольпоскоп МК-200 з вмонтованою відеосистемою, яка допомагає отримати чітке зображення на екрані монітора. Тому під час обстеження лікар може продемонструвати та пояснити пацієнтці, які зміни він бачить. Оригінальне програмне забезпечення «MEDVisor-v3.2» створює архів кольпоскопічних зображень з описанням кольпоскопічної картини та  допомагає аналізувати динаміку стану епітелію шийки матки в ході лікування.

Існує кілька видів кольпоскопії:

✓ Проста – без використання лікарських засобів.

✓ Розширена – огляд слизової оболонки шийки матки з використанням спеціальних розчинів (3-5% р-ну оцтової кислоти та р-ну Люголя), що дозволяє виявити диспластичні зміни різного ступеню важкості.

✓ Кольпоскопія через кольорові фільтри (частіше зелений фільтр) – використовується для більш детального вивчення судинного малюнку.

Кольпоскопія дозволяє діагностувати ряд патологічних станів шийки матки, а саме: поліпи, кондиломи, справжню ерозію, ектопію циліндричного епітелію, вогнища ендометріозу, атрофічні процеси слизової, пов’язані з недостатнім рівнем естрогенів, а також запальні зміни, які можуть бути викликані певними інфекційними збудниками та мають специфічні кольпоскопічні картини.

Нормальна кольпоскопічна картина

Дисплазія легкого ступеня

Назва послуги
Поділля
Грибоєдова
Відеофотокольпоскопія
Не надається
300,00 грн.
Повторний огляд: цитологія, мазок, кольпоскопія
550,00 грн.
400,00 грн.
Повторний огляд кмн: цитологія, мазок, кольпоскопія
700,00 грн.
600,00 грн.

З любов‘ю чекаємо на ВАС в ВІОЛАMED!