Віоламед

Месенджери для зв’язку з нами:

>
>
Видалення папілом статевих органів

Видалення папілом статевих органів

      Гострокінцеві кондиломи (папіломи статевих органів, аногенітальні бородавки) – являють собою сосочкоподібні вирости, що розташовані на зовнішніх та внутрішніх статевих органах, зовнішньому отворі уретри, промежині, перианальній ділянці. Даний стан є найбільш частим проявом генітальної папіломавірусної інфекції, що викликається низькоонкогенними типами вірусу папіломи людини (ВПЛ) 6, 11, 42 та 54 типів та передається статевим шляхом. Так як вірус локалізується на шкірних покривах статевих ділянок, використання презервативів не завжди запобігає інфікуванню. Зміна статевих партнерів збільшує ризик зараження новими типами ВПЛ(вірус папіломи людини).

     Додаткові фактори, які сприяють інфікуванню папіломавірусною інфекцією: паління, зниження імунітету, носійство вірусу простого герпесу.

Симптоматика захворювання:

 • • зуд, печіння в ділянках статевих органів;
 • • наявність рожевих виростів, які можуть бути загостреної форми та розташовуватись окремо або групами у вигляді «цвітної капусти»;
 • • кровоточивість ділянок при травматизації, де розташовані кондиломи;
 • • часто безсимптомний перебіг;
 • • зміни гормонального фону під час вагітності можуть провокувати загострення та появу клінічних проявів у жінки;

     Діагностика гострокінцевих кондилом полягає в тому, що лікар-гінеколог під час огляду на кріслі оглядає місця ураження, а також використовує кольпоскоп для отримання інформації щодо розташування папілом у піхві.

     Так як наявність кондилом завжди є проявом ВПЛ(вірус папіломи людини)-інфекції, тактика та вибір методів лікування повинні бути індивідуальними для кожної пацієнтки. Лікарі медичного центру «Віоламед» дотримуються рекомендацій Європейського керівництва, щодо лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом та перед вибором тактики введення пацієнтки враховують її імунний статус, супутні захворювання, локалізацію патологічного процесу. У період лікування показаний статевий спокій і бар’єрна контрацепція (презервативи) протягом 6 місяців після закінчення лікування.

     У МЦ «Віоламед» використовується сучасне обладнання для лікування гострокінцевих кондилом, а саме: діатермокоагуляція, радіохвильове видалення та лазерна система Fotona Dynamis. Зазвичай достатньо однієї-двух процедур для досягнення косметичного ефекту, але в окремих випадках призначається курс противовірусних препаратів та терапії, спрямованої на покращення захисних сил організму.

Чому обирають нас?

з 2011 року
разом з Вами

Більше 7000
УЗД на рік

42 спеціаліста

Новітні
технології

Наші фахівці гінекологи які піклуються про ваше здоров'я

Лікар-косметолог, спеціаліст з лазерної естетичної медицини.

Наталя Андріївна
Міляновська

Лікар-косметолог, спеціаліст з лазерної естетичної медицини.

У Вас залишились питання?

Напишіть нам Ваше питання і ми відповімо на них.  Заявки обробляються в робочі години!

  Ми знаходимось

  м. Вінниця, вул. Георгія Нарбута 3

  м. Вінниця, вул. Зодчих, 4

  З любов‘ю чекаємо на ВАС в Віоламед!

  Онлайн запис

  Введіть будь ласка ваші данні, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!   Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

   Заявки обробляються в робочі години!

   Замовити дзвінок


    Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

    Заявки виконуються у робочі часи.