Віоламед

Месенджери для зв’язку з нами:

>
Літня вагітність: поради для вагітних

Поради для вагітних: рекомендації для майбутніх матерів

Вагітність влітку може бути викликом для майбутніх матерів через спеку та високу вологість, поєднані з незначним підвищенням температури тіла протягом цього періоду, що може підвищити ризик виникнення захворювань, пов’язаних з перегрівом. Експерти дають поради для вагітних, зберігати гідратацію як ключовий захід для подолання спеки у літку, а також використовувати зручний бавовняний одяг, який зберігає прохолоду тіла. Окрім щоденного прийому 7-8 склянок води, майбутні мами також можуть включити до свого раціону гідратуючі фрукти та овочі, такі як огірок, кавун та кокосова вода. Це не тільки задовольнить збільшений попит організму на воду, але й забезпечить баланс електролітів, які регулюють функцію м’язів і нервів та допомагають відновлювати пошкоджені тканини.

Рекомендується залишатися в приміщеннях в холодному середовищі, а виїжджати вдень – суворий заборонено, щоб запобігти перегріву. Також слід обережно ставитися до споживання кави та напоїв з вмістом цукру, оскільки вони можуть виснажувати енергію або призводити до набору зайвих кілограмів.

Рекомендації для вагітних у літню пору

Вагітним жінкам слід приймати конкретні заходи для збереження свого здоров’я влітку.

Зберігайте прохолоду: Підтримуйте прохолодне середовище за допомогою вентиляторів або кондиціонера, щоб зменшити ризик перегріву, що може призвести до ускладнень, таких як тепловий удар.

Гідратуюча їжа: Включайте до свого раціону продукти, такі як кавун, огірок і кокосова вода, щоб боротися з дегідратацією та поповнювати рівень електролітів.

Уникайте сонця у пікові години: Не виходьте на сонце, особливо в пікові години, і наносіть засіб з високим фактором захисту від сонця, якщо вам потрібно виходити назовні.

Звертайте увагу на взуття: Приділіть увагу зручному взуттю, щоб запобігти набряканню і дискомфорту, і розгляньте плавання як низькоударну фізичну активність, щоб залишатися активним і прохолодним.

Комфортний одяг: Носіть вільний бавовняний одяг і уникайте синтетичного та обтислого одягу.

Слухайте своє тіло: Нарешті, прислуховуйтеся до попереджувальних сигналів, таких як пігнутість, покруч, або надмірна втома, і негайно звертайтеся до медичної допомоги, якщо це необхідно.

“Поради для майбутніх мам: рекомендується бути обережними зі своїм здоров’ям, особливо влітку. 

По-перше, гідратація є найважливішою; переконайтеся, що ви п’єте достатню кількість води протягом дня, щоб уникнути дегідратації. 

По-друге, уникайте тривалого перебування на сонці, оскільки перегрів може становити ризик як для вас, так і для вашої дитини. Віддайте перевагу вільному, дихаючому одягу та шукайте відтінок, коли ви на вулиці. 

По-третє, надайте перевагу збалансованій дієті, багатій на фрукти, овочі та нежирні білки, щоб задовольнити потреби як вас, так і вашої дитини у поживі. Крім того, обмежте споживання напоїв з вмістом кофеїну та цукрових закусок, щоб регулювати рівень цукру в крові. 

Нарешті, зверніться до свого лікаря за індивідуальними порадами та пам’ятайте слухати сигнали вашого тіла для відпочинку та релаксації.”

Також, ви можете записатись на консультацію до лікаря у нашому медичному центрі “Віоламед“.

Якщо вам сподобалось, поділіться з іншими.

Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on email
Share on google
Share on pinterest

Онлайн запис

Введіть будь ласка ваші данні, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!  Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

  Заявки обробляються в робочі години!

  Замовити дзвінок


   Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

   Заявки виконуються у робочі часи.