Віоламед

Месенджери для зв’язку з нами:

>
Кардіотокографія плода

Кардіотокографія плода

З позиції сучасного акушерства проведення кардіотокографічного дослідження (КТГ) у вагітних є необхідним і обов’язковою умовою успішного результату для плода та новонародженого.

Кардіотокографія – метод функціональної діагностики, який застосовується для оцінки внутрішньоутробного стану плоду , заснований на аналізі частоти серцевих скорочень в спокої, при рухової активності плода, скорочувальної діяльності матки.

Необхідність в високій точності пренатальної діагностики стану плода  вимагала ускладнення розрахунків та математизації методик аналізу КТГ.  В останні роки було запропоновано цілий ряд нових показників, розрахунок яких можливий лише автоматизованими системами. До таких належить показник STV (Shot-term Variability –  “коротка варіабельність”).  Це показник різниці між середнім пульсовим інтервалом, що зареєстрований протягом попереднього та наступного проміжку часу, рівного 1/16 хвилини.  STV відображає залежність між тривалістю епізодів низької варіабельності ритму і кислотно-лужного стану організму плода. Тобто дозволяє неінвазивно, швидко і безпечно  реєструвати зміни РН крові плода (визначати гіпоксію).

Британські фетальні монітори Sonicaid Team Care  є апаратами експертного класу для КТГ.  Завдяки розрахунку показника STV вони  дозволяють, навідміну від інших, надійно оцінювати функціональний стан плода та ступінь важкості метаболічної гіпоксії з урахуванням індивідуального терміну гестації з 24 тижня вагітності.

Модель Sonicaid Team Care, що не має аналогів у світі, сертифікована на міжнародному рівні та рекомендована Всесвітньою Асоціацією акушерів-гінекологів (FIGO).

Сучасна кардіотокографія та ультразвукова діагностика з доплерометрією є провідними методами пренатального моніторингу стану плода.

Вимогами до сучасної КТГ є включення до параметрів кардіотокографії показника,  що корелює з РН крові плода, а саме – STV!

Віоламед пропонує Кадіотографію з визначенням STV і це є  швидким, неінвазивним, безпечним та надійним методом діагностики стану плода під  час вагітності.

Онлайн запис

Введіть будь ласка ваші данні, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!  Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

  Заявки обробляються в робочі години!

  Замовити дзвінок


   Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

   Заявки виконуються у робочі часи.