Віоламед

Месенджери для зв’язку з нами:

>
>
Лікування дисплазії шийки матки

Лікування дисплазії шийки матки

    Дуже часто спеціалістам нашого центру доводиться консультувати пацієнток, які занепокоєні станом шийки матки, а саме попередньо встановленим діагнозом «ерозія», «ектопія», «дисплазія».

     Але давайте розберемось, коли дійсно необхідно хвилюватись. Під час проведення гінекологічного огляду лікар виконує забір мазків, зазвичай це бактеріоскопічне та цитологічне дослідження, або ПАП-тест, а також огляд та оцінку шийки матки за допомогою кольпоскопу.

     В молодих жінок, або після пологів можна спостерігати явище, коли циліндричний епітелій шийки матки, який зазвичай розташований всередині цервікального каналу, виходить за його межі та локалізується на зовнішній частині шийки матки і даний стан носить назву «ектопія циліндричного епітелію», а у післяпологових жінок «ектропіон» і є варіантом норми та не потребує лікування, але якщо жінку турбують часті контактні кровотечі, тоді можна виконати діатермокоагуляцію цієї ділянки, яка через деякий час покриється багатошаровим плоским епітелієм, що фізіологічно покриває зовнішню частину шийки. Так як циліндричний епітелій є досить чутливим і багатим на залози, у пацієнток з ектопією можуть спостерігатись незначні мажучі кров’яні виділення після статевих актів, а також збільшення нормальних слизових виділень у міжменструальні періоди.

     Також необхідно взяти до уваги той факт, що циліндричний епітелій більш схильний до виникнення запальних процесів і може служити «воротами» для потрапляння вірусу папіломи людини у організм. Тому при наявності ектопії, пацієнтці обов’язково необхідно проводити ПАП-тест на основі рідинної цитології з виявленням ВПЛ високого онкогенного ризику, щоб запобігти розвитку дисплазії шийки матки у майбутньому.

Нормальна кольпоскопічна картина

Дисплазія легкого ступеня

     Протягом багатьох років існувала помилкова думка, що ектопія – це є ерозія шийки матки, патологічний стан, коли пацієнтці проводилось «прижигання», «замороження» та лікування за допомогою ін’єкцій. Але насправді ерозія – явище рідке, яке виникає після дії хімічних, фізичних чи травматичних факторів і самостійно загоюється протягом 7-10 днів.

     Цитологічне дослідження шийки матки – є одним з основних методів діагностики фонових та передракових захворювань органу, дозволяє визначити характер патологічного процесу, визначити ступінь атипії клітинних елементів та встановити тип дисплазії шийки матки. За допомогою кольпоскопу гінеколог візуально оцінює слизову оболонку піхвової частини шийки матки.

     Дисплазія шийки матки – це патологічний стан, який характеризується появою структурних змін в епітеліальних клітинах. Розрізняють кілька стадій захворювання: легка, помірна і важка. На початковій стадії дисплазія досить легко піддається лікуванню, часто є наслідком запального процесу і за даними ВООЗ лише в 1% жінок, які не лікуються, прогресує до більш важких стадій. Тому при проведенні щорічного профілактичного огляду можна запобігти розвитку даної патології.

     У медичному центрі «Віоламед» ви зможете пройти всі необхідні обстеження та отримати вичерпну консультацію щодо патології шийки матки та разом з лікарем обрати необхідний метод лікування в залежності від вашої клінічної ситуації.

Чому обирають нас?

з 2011 року
разом з Вами

Більше 7000
УЗД на рік

42 спеціаліста

Новітні
технології

Наші фахівці гінекологи які піклуються про ваше здоров'я

Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог.

Анжеліка Вікторівна
Старовєр

Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог.
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії.

Ілона Іванівна
Піскун

Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії.
Лікар акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики.

Світлана Миколаївна
Захарова

Лікар акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики.

Ціни на послуги з лікування дисплазії

Назва послуги
Ціна
Первинний огляд (цитологія, мазок, кольпоскопія)
900,00 грн.
КОМПЛЕКСНИЙ прийом з УЗД
1 300,00 грн.
КОМПЛЕКСНИЙ прийом з рідинною цитологією
1 700,00 грн.
Повторний огляд
800,00 грн.
Біопсія шийки матки мануальна
1 200,00 грн.
Біопсія шийки матки Фотек 1 фрагмент
1 200,00 грн.
Біопсія та лікування шийки матки Фотек 1 зона
1 500,00 грн.
Пайпель біопсія
1 500,00 грн.
ПАП-тест (на основі рідинної цитології)
600,00 грн.
Кольпоскопія
400,00 грн.
Лазерне лікування стресового нетримання сечі
4 000,00 грн.
Лазерне лікування пролапсу
4 000,00 грн.

У Вас залишились питання?

Напишіть нам Ваше питання і ми відповімо на них.  Заявки обробляються в робочі години!

  Ми знаходимось

  м. Вінниця, вул. Георгія Нарбута 3

  м. Вінниця, вул. Зодчих, 4

  З любов‘ю чекаємо на ВАС в Віоламед!

  Онлайн запис

  Введіть будь ласка ваші данні, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!   Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

   Заявки обробляються в робочі години!

   Замовити дзвінок


    Або напишіть нам у вайбер чи телеграм:

    Заявки виконуються у робочі часи.